دسته‌بندی نشده

بسته بندی های متنوع زعفران در آیگل

بسته بندی های متنوع زعفران در آیگل

زعفران پاکتی


این نوع بسته بندی دارای پاکت های براق با جنس مرغوب هستند که نسبت به آب نفوذ ناپذیر است.
بسته بندی منحصر به فرد و کیفیت بالای محصول و مقرون به صرفه بودن آنا از دیگر مزایای این نوع بسته بندی است . سادگی امروزی در طراحی پاکت ها و مشخص بودن محصول تاثیر به سزایی بر
انتخاب مشتری جهت اطمینان از کیفیت محصول دارد.

این نوع بسته بندی زعفران ، در بسته های زعفران پاکتی یک گرمی، زعفران پاکتی دوگرمی و زعفران پاکتی چهار گرمی به شما عزیزان تقدیم می گردد.

زعفران خاتم


اگر علاقمند به نقوش سنتی هستید، ظروف خاتم زعفران آیگل می تواند انتخاب مناسبی برایتان باشد.
این ظروف دارای استحکام بالا و مقاوم در برابر ضربه هستند و از نفوذ رطوبت به داخل جلوگیری می کنند . ظروف خاتم دارای درب فشاری می باشد ،که از بیرون ریختن زعفران جلوگیری کرده
و داخل جعبه های چوبی بسیار شیک قرار دارند.
زعفران خاتم آیگل در بسته بندیهای زعفران خاتم نگین نیم مثقالی، زعفران خاتم نگین یک مثقالی و زعفران خاتم نگین دو مثقالی موجود می باشد و زعفران استفاده شده در این نوع بسته بندی سوپر نگین اتویی می باشد . جعبه های چوبی ظروف زعفران خاتم با طرح سنتی جلوه ای زیبا به این نوع بسته بندی داده است . این نوع بسته بندی برای هدیه و یا سوغات به عزیزانتان که عاشق سنت طراحی و نقوش ایرانی هستند می تواند انتخاب مناسبی باشد .

زعفران کریستالی


اگر به دنبال بسته بندی کریستال مانند زعفران هستید بسته بندیهای برلیان می تواند انتخاب مناسبی برایتان باشد . زعفران استفاده شده در این نوع بسته بندی سرگل درجه یک می باشد.
بهترین مدل برای حفظ و نگهداری زعفران ظروف برلیان هستند،که به هیچ عنوان عطر و رنگ زعفران در این ظروف کم نمی شود.
و این ظروف مخصوص زعفران تولید شده که البته برای هل هم مورد استفاده قرار می گیرند.
برلیان ها در دو سایز بزرگ(یک مثقال) و کوچک ( نیم مثقال ) موجود است .
این بسته بندی طرفداران خاصی را در بین مشتریان به خود اختصاص داده است و با توجه به طراحی شیک و مقاومتی که در برابر ضربه دارد گزینه ی مناسبی برای هدیه دادن است. می توانید زعفران کریستالی نیم مثقالی و زعفران کریستالی یک مثقالی را به عنوان هدیه ای ارزشمند از آیگل خریداری نماید.